Kanada Vize Acentasına Hoşgeldiniz

Uzmanımızla Görüşün

0850 377 8493

Şimdi Başvurun

 

Bize Ulaşın
Çalışma Saatleri

Pzt-Cmt: 9.00-18.00

Vize Danışmanlığı Hakkında

Vize başvuru işlemlerinizde siz değerli müşterilerine randevu alımı, yöntem, online,gerekli evrak bilgisi, veya birebir evrak kontrolü, ihtiyaç halinde yetkisi olan firmalar aracılığı ile seyahat sağlık sigortası, otel ve uçak rezervasyonu ve vize sürecinin takibi noktasında olarak hizmet vermektir. Kanada Vizesi acentası müşteri temsilcileri gidilecek ülke ve seyahat cinsine göre gerekli evrakları ücretsiz olarak müşteriye iletir, dilekçe başvuru formu gibi belgelerin doldurulmasında yardımcı olur, gerekli evraklardan oluşan başvurusu dosyasını hazırlayarak şahsi başvuru gerektirmeyen konsolosluklara veya yetkili acentelere müşteri adına teslim eder. Bunun yanı sıra şahsi başvuru isteyen konsolosluklar ve yetkili acenteler için ise müşteri randevuları alınır ve müşteriye bildirerek randevu zamanı ilgili yerde olması sağlanır.

 

Bizi Arayın: 0850 377 8493

Misyonumuz

Ülkemizde vize katmanındaki sorun ve engelleri ortadan kaldırmayı amaçlayarak, kurumsal bir yapı altında, yetkin bölümlerle ortaklık içinde, konsoloslukların tayin ettiği çerçevede hizmet vermektir. Siz değerli müşterilerimizin bürokratik sınırlara takılmadan ve zaman kayıplarına uğraşmadan sıkıntısız vize alabilmeleri için gereken araçları yerine getirerek resmi mercilere sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır.

Vizyonumuz

Seçkin müşterilerimizi teknik ve ahlaki boyutta en iyi şekilde temsil ederek kurumsal ve lider vize merkezi ünvanını korumak.